MODDA BULVAR

İZMİR’İN SOSYAL YAŞAM PROJESİ!

Mağazaları, restoranları, cafeleri ve alışveriş merkezleri ile sizin ve sevdiklerinizin ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan MODDA Çarşı’da, günlük ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabilir, gerek ailenizle gerekse misafirlerinizle, doyumsuz lezzetler eşliğinde bol sohbetli ve keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

İsim Soyisim

Telefon Numaranız

KÜLTÜR & SANAT
02.
KÜLTÜR & SANAT
KÜLTÜR & SANAT

MODDA Bulvar, sadece bir yuva değil İzmir’in sanat ve kültür yuvası olmaya hazırlanıyor. Teknik ve akustik bakımından kusursuzca tasarlanan, 600 kişilik MODDA Sanat & Kültür Merkezi’nin büyüleyici atmosferinde; tiyatrodan, müzikale, stand-up’tan operaya yıl boyu edecek tüm etkinliklere en önden yeriniz hazır.

MODERN SANAT MÜZESİ
01.
MODERN SANAT MÜZESİ
MODERN SANAT MÜZESİ

MODDA Modern Sanatlar Müzesi’nde birbirinden değerli sanatçıların eserlerini ve performanslarını izleyebilir, yıl boyunca devam edecek aktivitelere katılarak sanatı, hayatınızın tam merkezine koyabilirsiniz.

AKVARYUM
02.
AKVARYUM
AKVARYUM

Dünyanın dört bir yanından gelen onlarca farklı tür ile sualtı dünyasını yakından keşfedeceğiniz MODDA Akvaryum, size yepyeni ve benzersiz bir deneyim sunuyor. Kıyı bölgelerde yaşayan balıklardan, denizlerin karanlık ve soğuk sularında yaşayan gizemli deniz canlılarına kadar birçok tür sizleri engin maviliklerin gizemli ve rengarenk dünyası ile buluşturuyor.

BİLİM MÜZESİ
03.
BİLİM MÜZESİ
BİLİM MÜZESİ

MODDA Bilim Müzesi; 7’den 77’e bilimi sevdirmek ve özellikle çocukların matematik ve teknoloji gibi alanlarda hayal güçlerini ve merak duygularını harekete geçirmek için tasarlandı. Eski ve yeni teknolojilerin sergilendiği MODDA Bilim Müzesi’nde, yıl boyunca düzenlenecek etkinliklere ve eğitim programlarına katılabilir, aileniz ile birlikte eğlenirken öğrenebilirsiniz.

HAYATA ANLAM KATACAK HER ŞEY
03.
HAYATA ANLAM KATACAK HER ŞEY
HAYATA ANLAM KATACAK HER ŞEY

Yaşama dokunan mimarisi, sıra dışı ayrıntıları, modern ve yenilikçi çizgisi, benzersiz sosyal alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness merkezi, tıp merkezi, çocuk oyun alanları, kapalı otoparkı, 5 yıldızlı hizmet anlayışı ve daha nice benzersiz proje özelliği ile MODDA Bulvar’da ihtiyacınız olan her şey bir adım ötenizde...

Sizi Arayalım

İsim Soyisim

Telefon Numaranız

Sohbeti Başlat
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?