MODDA BULVAR

HAYAL ETMESİ ZOR OLSA DA TÜM BUNLAR MODDA BULVAR’DA!

Image

KENT YAŞAMININ TÜM RENKLERİ

Konforu, estetiği, sanatı, bilimi, alışverişi ve eğlenceyi bir arada bulabileceğiniz İzmir’in “en sosyal yaşam projesi” MODDA Bulvar, nitelikli ve lüks konut projelerinin her geçen gün daha da değer kazandığı İzmir Bornova’da yükseliyor.

İsim Soyisim

Telefon Numaranız

En son ne zaman bir tiyatro gösterisine gittiniz? Bir eserin içinde kendinizden bir şeyler buldunuz? Eğlendiniz, duygulandınız, anladınız… Ya da aileniz ile birlikte en son ne zaman bir bilim müzesini ziyaret ettiniz? Görkemli bir akvaryumun karşısına geçip onlarca farklı canlıyı seyrettiniz? Derin maviliğin içinde sonsuz huzur buldunuz? Peki, en son ne zaman trafiğe takılma endişesi olmadan evden çıktınız? Hazırladığınız yemek fırında pişerken; havuzda serinleyebileceğinizi, spor yapabileceğinizi ya da alışverişe çıkabileceğinizi bilerek mutfağa girdiniz?

Image

Kültür ve sanat merkezi, bilim ve modern sanatlar müzesi, akvaryumu, çarşısı, restoranları, kafeleri, açık ve kapalı yüzme havuzları, spor salonu, tıp merkezi, çocuk oyun alanları, otoparkı ve daha nice benzersiz proje özelliği ile MODDA Bulvar, hayatın ve şehrin tüm renklerini ayağınıza getiriyor.

5 bloktan oluşan; sanatı, bilimi, konforu, estetiği, alışverişi ve eğlenceyi bir arada sunan, modern mimarisi, 2+1, 3+1, 4+1 daireleri, benzersiz sosyal alanları ve farklı tip daire seçenekleri ile 15.000 m2 alan üzerinde 1050 daireden oluşan MODDA Bulvar, kent yaşamının tüm renklerine günlük yaşamın içinde sahip olma fırsatı veriyor.

Sizi Arayalım

İsim Soyisim

Telefon Numaranız

Sohbeti Başlat
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?