FIRSATLAR İÇİN

Hemen Sizinle İletişime Geçelim

İZMİR’İN SOSYAL

YAŞAM PROJESİ!

İzmir' in sosyal yaşam projesinde Modda Çarşı olarak hayata geçicek olan 10.000 metrekare ticari ürünlerimiz; 38 metrekare ile 1500 metrekare arasında değişiklik gösteren ünitelerle kurumsal kiracı ve kiracısız olarak SATIŞA ÇIKMIŞTIR.

HAYATA ANLAM KATACAK

NE ARARSAN MODDA BULVAR 'DA!

Yaşama dokunan mimarisi, sıra dışı ayrıntıları, modern ve yenilikçi çizgisi, benzersiz sosyal alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness merkezi, tıp merkezi, çocuk oyun alanları, kapalı otoparkı, 5 yıldızlı hizmet anlayışı ve daha nice benzersiz proje özelliği ile MODDA Bulvar’da ihtiyacınız olan her şey bir adım ötenizde...

MODDA ÇARŞIDA

HER ŞEY “EVİNİZİN” ALTINDA!

Mağazaları, restoranları, cafeleri ve alışveriş merkezleri ile sizin ve sevdiklerinizin ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan MODDA Çarşı’da, günlük ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabilir, gerek ailenizle gerekse misafirlerinizle, doyumsuz lezzetler eşliğinde bol sohbetli ve keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

SANAT YAŞAMIN,

YAŞAM SANATIN İÇİNDE!

MODDA Bulvar, sadece bir yuva değil İzmir’in sanat ve kültür yuvası olmaya hazırlanıyor. Teknik ve akustik bakımından kusursuzca tasarlanan, 600 kişilik MODDA Sanat & Kültür Merkezi’nin büyüleyici atmosferinde; tiyatrodan, müzikale, stand-up’tan operaya yıl boyu edecek tüm etkinliklere en önden yeriniz hazır.

MODERN SANAT,

MODERN MİMARİ İLE BULUŞTU

MODDA Modern Sanatlar Müzesi’nde birbirinden değerli sanatçıların eserlerini ve performanslarını izleyebilir, yıl boyunca devam edecek aktivitelere katılarak sanatı, hayatınızın tam merkezine koyabilirsiniz.

BİLİMLE İÇ İÇE

BİR YAŞAM!

MODDA Bilim Müzesi; 7’den 77’e bilimi sevdirmek ve özellikle çocukların matematik ve teknoloji gibi alanlarda hayal güçlerini ve merak duygularını harekete geçirmek için tasarlandı. Eski ve yeni teknolojilerin sergilendiği MODDA Bilim Müzesi’nde, yıl boyunca düzenlenecek etkinliklere ve eğitim programlarına katılabilir, aileniz ile birlikte eğlenirken öğrenebilirsiniz.

ENGİN MAVİLİKLERİN

BÜYÜLEYİCİ DÜNYASI İLE TANIŞIN

Dünyanın dört bir yanından gelen onlarca farklı tür ile sualtı dünyasını yakından keşfedeceğiniz MODDA Akvaryum, size yepyeni ve benzersiz bir deneyim sunuyor. Kıyı bölgelerde yaşayan balıklardan, denizlerin karanlık ve soğuk sularında yaşayan gizemli deniz canlılarına kadar birçok tür sizleri engin maviliklerin gizemli ve rengarenk dünyası ile buluşturuyor.

HAVUZ & SPOR KEYFİ

SİZİN İÇİN STANDART BİR LÜKS!

MODDA Bulvar’da hayatın ritmini yakalamak ve formunuzu korumak için dilediğinizde sporunuzu yapıp, güne dingin ve zinde devam edebilirsiniz. Dilerseniz spordan sonra açık havuzda dinlenmeye geçebilir, güneşlenip mavi serinliğin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Havalar soğuyunca havuz keyfinize kaldığınız yerden kapalı havuzda devam edebilirsiniz.